Ahoj kamarádi!

Jmenuji se BibiBum a mám nejlepší práci na světě. Dělám totiž radost dětem. Čím? No přece písničkami. Všechno to vzniklo, když byl prvnímu synkovi jeden rok. Miloval můj zpěv, což mě inspirovalo k tomu, že jsem začala natáčet písničky pro děti a vystupovat veřejně. Psal se rok 2018 a já vykročila na úžasnou cestu plnou dobrodružství a velkých zážitků.

Zprvu jsem se zaměřovala na lidovky, protože mi přijdou pro malinké děti nejdůležitější. Vždyť právě lidovky svým miláčkům zpíváme hned od narození. Beru to jako takové milé pokračování v tradici. Postupně, jak mi synek rostl, jsem se začala věnovat také naučným písničkám a videím. Vzdělávat děti takto pěknou formou je přece báječné. Že je to baví? To si pište!

Mé písničky naleznete na YouTube, Spotify, iTunes a dalších streamech. Jsem samozřejmě také na sociálních sítích, budu ráda, když mě budete sledovat a napíšete mi, jak se vám nová videa líbí. No a pak jsou tady živá vystoupení, která jsou samozřejmě ze všeho nejlepší. Koncertuji po celé České Republice a jedno vám mohu slíbit… Když se za mnou po vystoupení zastavíte, ráda se s vámi vyfotím a popovídám si s vámi. Moc se na vás těším!

Vaše BibiBum